Praca

Audit & Business Consulting Group prowadzi ciągły proces rekrutacji praktykantów do działu audytu i księgowości. Zainteresowanych studentów IV i V roku kierunków ekonomicznych zapraszamy do składania aplikacji. Od kandydatów oczekujemy dobrego przygotowania teoretycznego w zakresie programu studiów, podstaw rachunkowości oraz zaangażowania i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów. W zamian oferujemy płatną praktykę pod opieką biegłych rewidentów oraz możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach związanych nie tylko z badaniem sprawozdań finansowych. Po ukończeniu praktyki przewidujemy możliwość zawarcia umowy o pracę. Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w języku polskim prosimy kierować na adres: biuro@abcgroupCE.com. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.
Audit & Business Consulting prowadzi ciągły proces rekrutacji praktykantów do działu audytu i księgowości. Zainteresowanych studentów IV i V roku kierunków ekonomicznych zapraszamy do składania aplikacji. Od kandydatów oczekujemy dobrego przygotowania teoretycznego w zakresie programu studiów, podstaw rachunkowości oraz zaangażowania i umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów. W zamian oferujemy płatną praktykę pod opieką biegłych rewidentów oraz możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach związanych nie tylko z badaniem sprawozdań finansowych. Po ukończeniu praktyki przewidujemy możliwość zawarcia umowy o pracę. Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny w języku polskim prosimy kierować na adres:biuro@abcgroupCE.com. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.
ABC Tax Sp. z o.o. poszukuje stażystów do działu Transfer Pricing.

WYMAGANIA: • IV rok studiów - preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, prawno-ekonomiczny • zdolności analityczne i umiejętność ich zastosowania w pracy z programem Excel • zainteresowanie tematyką podatkową i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z doradztwem podatkowym • duża motywacja i zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole • znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem) • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel • działalność w organizacjach pozarządowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY: • wynagrodzenie za realizowany staż • elastyczny czas pracy • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie doradczej i realizacji wielu ciekawych projektów dla dużych firm • pracę w młodym, otwartym i dynamicznym zespole • umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia • bliskość Starego Rynku i jego dobrodziejstw

Prosimy o przesyłanie CV i krótkiej prezentacji na swój temat w Power Point (max 6 slajdów) do 20 marca 2018 r. na adres: biuro@abcgroupCE.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnch do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych: tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".