Audit & Business Consulting Group

Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą niezależnych firm tworzonych przez ludzi, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w renomowanych, globalnych firmach doradczych, audytorskich i kancelariach. Po latach spędzonych w międzynarodowych korporacjach postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom elastyczne i indywidualne podejście przy zapewnieniu najwyższej jakości i standardów naszych usług oraz racjonalnych warunków współpracy.

Co nas wyróżnia?
Nie jesteśmy sami. Działalność w ramach grupy doradczej Audit & Business Consulting Group, skupiającej doradców podatkowych, audytorów, księgowych i radców prawnych pozwala nam zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie zgodnie z filozofią „one stop shop”.

My też prowadzimy nasz biznes. Dzięki temu dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, a problemy z którymi się stykają są często również naszymi problemami. Pozwala nam to skupiać się na tym co najważniejsze i proponować konkretne i możliwe do wdrożenia rozwiązania.

Wiemy, jak ważne dla Państwa jest bezpośrednie zaangażowanie doświadczonego doradcy oraz jak istotna jest jakość doradztwa. Od tego zależy czy współpraca będzie sprawna i efektywna i czy Państwa cele zostaną osiągnięte. Dlatego też prace na rzecz naszych klientów realizowane są bezpośrednio przez doradców posiadających odpowiednią wiedzę i długoletnie doświadczenie.

Co możemy Państwu zaoferować?
W trakcie naszej dotychczasowej kariery doradzaliśmy wielu firmom z rozmaitych branż, zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i silnym polskim przedsiębiorstwom. Nasze doświadczenie pozwala nam dogłębnie rozumieć gospodarcze uwarunkowania działania przedsiębiorstw, a nasza wiedza jest gwarantem jakości usług.

Wierzymy, że będziemy dla Państwa nie tylko zwykłym doradcą, ale zaufanym partnerem, wspólnie z Państwem pracującym na rzecz sukcesu i bezpieczeństwa Państwa Firmy.