ŚRON & ŁAKOMECKI KANCELARIA PRAWNICZA S.C.

Kim jesteśmy?
Śron & Łakomecki Kancelaria Prawnicza s.c. prowadzi doradztwo prawne od 2010 roku. Kancelarią kieruje dwoje radców prawnych, którzy posiadają wykształcenie zarówno polskie, jak i zagraniczne, a kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobywali w międzynarodowej kancelarii prawnej.
Naszą ambicją jest zapewniać naszym Klientom jak najpełniejsze spektrum usług, zachowując jednocześnie jak najwyższy ich standard.

Co nas wyróżnia?
Nasz zespół wyróżnia komunikatywność i szybkość działania połączone z doświadczeniem i rozległą wiedzą merytoryczną. Świadczymy doradztwo prawne w języku polskim, niemieckim i angielskim. Dążymy do tego, aby nasze doradztwo dawało Klientom jasne odpowiedzi na nurtujące ich pytania i uwzględniało specyfikę ich biznesu.

Czym się zajmujemy?
Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w rozmaitych obszarach z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego, w tym wymagających wiedzy specjalistycznej, np. z zakresu ochrony własności przemysłowej lub ochrony danych osobowych. Głównym przedmiotem naszej działalności pozostaje przy tym doradztwo w zakresie:

  • spraw korporacyjnych,
  • umów cywilnoprawnych,
  • prawa pracy,
  • windykacji i prowadzenia sporów sądowych.


Więcej informacji o naszych usługach znajdą Państwo w dziale Oferta.

W imieniu całego zespołu Kancelarii zapraszamy do współpracy!